Bize Ulaşın

KONYA

Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat

0505 014 74 64

Sigortalı Taşımacılık

Yeni bir eve taşındınız veya yeni bir iş yerine geçiş sağlayacaksınız. Ancak bazı eşyalarınızı koyacak bir yer bulmakta problem yaşıyor ve güvenli bir yer bulmakta zorluk çekiyorsunuz. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda çözüm olarak şirketimizin eşya depolama hizmetini kullanabilirsiniz.

Eşyalarınızı liste halinde sıralayarak ve güvenli bir şekilde korumalı paketleme yaparak, istediğiniz zaman dilimine kadar kendi eşyamız gibi muhafaza ediyoruz. Tabiki bu hizmet ile birlikte eşyalarınızı sigortalıyoruz. Ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda eşyalarınızı ikinci bir güvence altına alıyoruz.

Eşya depolamalarında tüm aşamalarıyla güvenli bir şekilde koruma sağlanabilmesi için ilk aşama olarak konteyner kullanımından kaçınılmaktadır. Eşya dizimi, depo dezenfektasyonu ve rutin depo bakımının eksizsiz yapılacağından emin olabilirsiniz.

Özel Nakliyat ile çalışmanın ayrıcalıklarından ve rahatlığından siz de hemen faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Özel Evden Eve Nakliyat ‘ta sizin için her zaman uygun bir çözüm vardır. Bizimle iletişime geçerek bu kaliteden faydalanmak için acele edin! Eşyalarınızı kendi eşyalarımızdan daha büyük bir titizlik ve güvenlikle taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri 0505 014 74 64